ObchodHomepagePrototypy, 3D modely, výroba foremObchodní podmínkyVideoAktualityO mněReferenceKarosářské práceGalerieKontakt
Těsnění čelního a zadního skla Tatra 603 - s širší drážkou na lištu! cena za 1m
IHNED k odeslání
250Kč
včetně DPH
Těsnění čelního a zadního skla Tatra 603

 

Pár slov o mně...

 

 

 

 

 

 

V oblasti renovací a výroby náhradních dílů se zabývám od roku 2004. Vše začlo koupí automobilu Tatra 603 na jaře roku 2003. No vlastně láskou k automobilům Tatra :o). Poté jsem začal shánět nějaké díly na tento vůz a po určité době dospěl k názoru, že bude lepší když si některé díly budu vyrábět sám. Po odborných konzultacích s odborníky v oboru renovací a technikých oborů jsem začal s výrobou některých náhradních dílů a samotnou renovací.

 

A dále...

 

Vše začalo výrobou lemů, prahů a podlahy na moji Tatru 603, poté jsem se pustil také do výroby tlumičů výfuku a podlahy zadní kapsy. Rozšířil se zájem o výrobu těchto dílů i do zahraničí (Německo, Švýcarsko, Slovensko, Itálie, Holandsko...) a postupem času začaly chodit poptávky také na renovaci celých automobilů. V roce 2008 byla přijata první zakázka na karosářské práce na vůz Tatra 603. V současné době mám za sebou přes 20 vyvařených karosérií Tatra 603 a Tatra 600, dále více jak 7 kompletních renovací vozu Tatra 603 a Tatra 600 a na dalších se pracuje. 

 

 

 

Služby pro Vás:

 

- Karosářské práce + kompletní renovace

- Máte zájem o karosářské práce na Vaší Tatře? Neváhejte mně kontaktovat!

 

 

Jaké jsou záruky?

 

- vše probíhá pod Vaší kontrolou !

- veškeré práce dokumentujeme a zaznamenáváme na fotoaparát

- pracujeme s modernímy stroji (bodovací stroj, kvalitní svářecí stroje + materiály) a kvalitní nářadí (základ kvalitní práce)

 

 

Máte strach zda-li jste si vybrali toho správného?

 

- pak neváhejte a zavolejte, domluvíme si schůzku a můžete si prohlédnout naši práci a až poté se rozhodnout!

 

 

Jak je to s cenou za karosářské a jiné práce...

 

Jistě často kladená otázka. Vše se odvíjí od stavu vozidla, ale většinou i zdánlivě dobře vypadající auto není v tak dobrém stavu a musí se většinou vyměnit to samé co na mnohem hůře vypadajícím autě (lemy, prahy, podlaha, opravy podběhů, ...).

 

Pro příklad:

 

Karosářské práce na T 603 - 140 - 200tis. Kč (záleží na stavu vozidla).

Karosářské práce na T 600 - 120 - 150tis. Kč (záleží na stavu vozidla).

 

Termíny karosářských prací se odvíjí od stavu karosérie a naší vytíženosti jinými zakázkami. Karosářské práce čistého času zaberou 6 měsíců .